„ Ur welcome “ – DOGE szybuje po tym, jak Elon Musk wraca na Twittera … by sterować Dogecoinem

Nagłe pojawienie się dyrektora generalnego Tesli i SpaceX ma tylko jeden cel: oparty na memach altcoin, który teraz udaje Króla Lwa.

Oparta na memach kryptowaluta Dogecoin ( DOGE ) zyskała 25% w ciągu kilku minut 4 lutego po ponownym zatwierdzeniu przez najbogatszego człowieka na świecie.

DOGE w nowej „Pompie Elon”

Dane z Cointelegraph Markets i TradingView pokazały odbicie DOGE / USD powyżej 0,05 USD za token w czwartek, zbliżając się do nowych rekordów wszechczasów.

Musk, który jest znany z upuszczania Dogecoina i Bitcoin Millionaire na Twitterze, ale zaledwie kilka dni temu powiedział, że robi sobie przerwę „na chwilę”, wrócił, aby opublikować zdjęcie rakiety i księżyca.

„Doge”, dodał w kolejnym komentarzu , a później na Twitterze przeczytał „Ur welcome”, któremu towarzyszył sfabrykowany wizerunek maskotki Dogecoin shiba inu jako Simby w filmie Disneya „The Lion King”.

Zaraz potem Dogecoin skoczył z 0,04 USD do lokalnych maksimów 0,058 USD, podczas gdy wolumen handlu również wzrósł o ponad 100% w porównaniu do środy.

Hashtag #ThanksElon również zaczął zyskiwać na popularności w Stanach Zjednoczonych.

Bitcoin patrzy na opór 40000 $

Jak donosi Cointelegraph , Musk pomógł już napędzać byki Dogecoin, dodając do istniejącego szumu stworzonego przez niesławną grupę Reddit, r / Wallstreetbets.

W wywiadzie dla Clubhouse opisał swoje różne wcześniejsze interakcje z kryptowalutą jako „żarty”, niemniej jednak rozmyślał, że najlepsze dni jeszcze mogą nadejść.

„Dogecoin jest oczywiście żartem, aby wyśmiewać kryptowaluty, ale los kocha ironię” – podsumował wówczas.

Musk również trafił na pierwsze strony gazet po tym, jak spowodował skok cen Bitcoin ( BTC ), czyniąc go jedyną pozycją w swojej biografii na Twitterze. Nastąpiło to kilka tygodni po innym charakterystycznym komplementie, w którym powiedział, że Bitcoin jest „prawie tak samo brzydki jak pieniądz fiducjarny”.

„Musiałem się trochę nad tym zastanowić, ale w tym momencie uważam, że Bitcoin to dobra rzecz, więc jestem zwolennikiem Bitcoina, jak powiedziałem – spóźniłem się na imprezę, ale jestem zwolennikiem Bitcoina” dodał do Clubhouse.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.